„Dobré filmy jsou nám drahé, ale i ty špatné nás přijdou draho!“

Romantické filmy online ke shlédnutí zdarma

O anthropos me tis apantiseis (2021)

O anthropos me tis apantiseis online

Viktoras (Vasilis Magouliotis), bývalý grécky majster v skokoch do vody, po smrti svojej babičky prehodnocuje svoj život. Po tom, čo stretne excentrického nemeckého študenta, rozhodne sa odísť s ním do Nemecka, aby sa znova stretol so svojou matkou, ktorú nevidel viac ako 6 rokov. Na dlhej ceste z talianskeho Bari do Bavorska pomaly odhaľuje svoju identitu.

Vždycky jsi to byla ty (2021)

Vždycky jsi to byla ty online

Elizabeth má před svatbou s Georgem, kolegou zubařem z ordinace, kterou společně vedou. Jedou na víkend k jeho matce, která slaví narozeniny na ostrově poblíž Seattlu, kde rodina žije (což hraje v příběhu důležitou roli). Na oslavu přijíždí i Georgův bratr David, kterého Elizabeth už léta neviděla. Je úplně jiný než jeho poněkud pedantský sourozenec, je to dobrodruh a světoběžník. Momentálně žije v Africe, kde učí děti ve škole. George je vzápětí odvolán na pevninu kvůli nějakému neodkladnému zubařskému zákroku a jeho návrat znemožní silná bouře, která strhne mosty.Ostrov se stane dočasně nedo …

Řekni prostě ano (2021)

Řekni prostě ano online

Lotte je nevyléčitelná romantička, ale šlamastyka se svatbou snů a zasnoubení její sobecké sestry jí obrátí život vzhůru nohama.

Miluj svého robota (2021)

Miluj svého robota online

Alma je vědkyně ve slavném Pergamonském muzeu v Berlíně. Aby získala pro svou práci finanční prostředky na výzkum, je přesvědčena, aby se zúčastnila mimořádného experimentu. Po dobu tří týdnů musí žít s humanoidním robotem, který se přizpůsobí jejímu charakteru a potřebám, tedy umělá inteligence navrhnutá tak, aby byl dokonalým životním partnerem. Alma se setkává s Tomem, strojem v lidské podobě, vytvořeném pouze proto, aby byla šťastná. Komicko-tragický příběh o otázkách lásky, touhy a o tom, co dělá člověka člověkem.

Kolo štěstěny a fantazie (2021)

Kolo štěstěny a fantazie online

Pečlivý kronikář životů žen v současném Japonsku Rjúsuke Hamaguči se tentokrát pustil do tří volně propojených komorních povídek, kde mezilidské vztahy ovlivní nepředvídatelné, osudové náhody. Velká témata lásky, pomsty a smíření uzavírá do dlouhých, precizně napsaných dialogových scén, které se jemně otírají o problémy dnešní (nejen) japonské společnosti.

Tulilind (2021)

Tulilind online

Príbeh lásky, ktorý sa odohral v sovietskej leteckej jednotke počas studenej vojny. Sergey (Tom Prior) je problémový mladý vojak, ktorý len odpočítava dni, kedy mu skončí povinná vojenská služba. Jeho život sa obráti naruby, akonáhle na základňu príde odvážny stíhací pilot Roman (Oleg Zagorodnij). Medzi Sergeyom a Romanom sa prehlbuje priateľstvo, ktoré začína prekračovať hranicu. Čoskoro však milostný trojuholník doplní sekretárka veliteľa základne Luisa (Diana Požarskaja). Zakázaná láska sa rýchlo ocitne v problémoch, keď Sergey musí čeliť svojej minulosti, Romanova kariéra je ohrozená a Lui …

Amorův šíp (2021)

Amorův šíp online

Kerri Foxová (Laura Vandervoortová) je oblíbená učitelka na střední škole. Jednoho dne zadá svým studentům neobvyklý úkol - každý z nich musí vytvořit a po určitou dobu vést vlastní mikropodnik. Třináctiletá Clara Martinezová (Mia Quaranta De La Rosa) využije svůj dohazovačský talent a založí seznamku, což se nelíbí jejímu čerstvě rozvedenému otci (Nicholas Gonzalez). Netrvá dlouho a Clara se rozhodne dát dohromady učitelku, která je už nějakou dobu sama, se svým tátou. Opravdu se protiklady přitahují? A podaří se Claře sblížit dva osamělé lidi?

Bo Gia (2021)

Bo Gia online

Ba Sang (Tran Thanh) se denně obětuje, aby uživil svou dysfunkční rodinu, do níž patří jeho sourozenci a syn youtuber.

Hello, Stranger: The Movie (2021)

Hello, Stranger: The Movie online

Xavier (Tony Labrusca) a Mico (JC Alcantara) sa vydávajú do literárneho tábora, kde sa navzájom viac spoznávajú. Ale keď sa ich priatelia a ďalší ľudia v ich okolí snažia rozdeliť, podarí sa im zblížiť alebo z nich budú znovu cudzinci?

Jak najít lásku (2020)

Jak najít lásku online

Thomas celý život hledal dokonalou dívku. Když potká dvě ženy, které v něm vzbudí zájem, tak zjistí, že láska, kterou hledáme, není vždy ta pravá láska, která nás naplňuje...