„Dobré filmy jsou nám drahé, ale i ty špatné nás přijdou draho!“

Dobrodružné filmy online ke shlédnutí zdarma

Ztracené město (2022)

Ztracené město online

Spisovatelka Loretta Sageová (Sandra Bullock) píše úspěšné romány, které se odehrávají na těch nejexotičtějších místech. Že prakticky nevystrčí paty ze svého bytu, je vedlejší. Dalším paradoxem je fakt, že jejího dvorního hrdinu, okouzlujícího dobrodruha Dashe, ztělesňuje na obálkách jejích knížek velmi nepraktický ňouma Alan (Channing Tatum). Je sice sexy, ale k ničemu, a to ho dost trápí. Rád by udělal něco hrdinského. Dostane příležitost, když lehce šílený miliardář (Daniel Radcliffe) spisovatelku unese přímo před jeho očima. Tenhle člověk si totiž vzal do hlavy, že Loretta ve své poslední …

Red Woods (2021)

Red Woods online

Skupina nadšenců do urbexu cestuje do zapadlých lesů Apalačského pohoří, aby zachytila záběry opuštěných domů, když se nevědomky stanou náměty mnohem temnějšího videa – vytvořeného jiným druhem „nadšence“.

Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)

Tonda, Slávka a kouzelné světlo online

Jedenáctiletý Tonda má jedinečnou vlastnost - od narození svítí. Jeho možná až přespříliš starostliví rodiče se ho snaží držet doma, aby jej ochránili před vnějším světem. To se změní ve chvíli, kdy se před vánočními svátky do jednoho ze sousedních bytů nastěhuje Slávka, tajemná dívka, která mu obrátí svět naruby. Tonda v ní získává první opravdovou kamarádku, před kterou může odhalit fantazijní svět ve svém polštářovém bunkru. Slávka zase Tondovi ukáže zázračnou baterku. Ta svým světlem dokáže z obyčejných věcí vytvářet úžasné obrázky a kouzelné světy, které vidí pouze oni. Tím začíná jejich …

Krokodýlí kluk Arlo (2021)

Krokodýlí kluk Arlo online

Optimistický Arlo se rozhodne najít tátu, kterého nikdy neviděl. Vyrazí proto ze svojí bažiny do New Yorku a cestou si najde dobré kamarády.

Meteor Moon (2020)

Meteor Moon online

Když meteorit narazí do Měsíce a posune jeho rotační osu, zemská gravitace vtáhne Měsíc do kolizní dráhy planety. Skupina vědců teď musí přijít na to, jak zabránit nárazu Měsíce do Země dřív, než bude pozdě.

Strawberry Mansion (2021)

Strawberry Mansion online

Totalitní vláda nedaleké budoucnosti kontroluje svým občanům sny a vybírá za ně daně. Státní zaměstnanec James Preble (Kentucker Audley) se jednoho dne vydává na prohlídku snů Arabelly Isadory (Penny Fuller), excentrické postarší umělkyně. Když se dostane do obrovského archivu jejích pestrých nočních dobrodružství, narazí na tajemství, které skýtá nevídanou šanci na lásku a naději na útěk.

Mistr jinu a jangu (2021)

Mistr jinu a jangu online

Mezi říšemi narůstá nevraživost. Mistr jinu a jangu Čching-ming (Kun Chen) se proti démonické hrozbě spojí s zdiskreditovaným strážcem Po-jou (Chuxiao Qu) a oba musí čelit velkému spiknutí.

Operace Mořský vlk (2022)

Operace Mořský vlk online

V posledních dnech 2. světové války se Německo zoufale snažilo porazit spojenecké mocnosti, a proto sáhlo po posledních zbývajících zbraních a vojácích. Německé námořnictvo a poslední zbývající U-Booty byly zformovány společně pro poslední misi, misi s cílem napadnout vlast Spojených států, operaci Mořský vlk. Kapitán Hans Kessler, ostřílený velitel ponorek z obou světových válek, je povolán do služby, aby jednu misi dotáhl do úspěšného konce a pomohl zvrátit průběh války.

Tygře tygře (2021)

Tygře tygře online

Zatímco frustrovaná Blake (Sam Quartinová) během pandemie čeká na výsledky testů, vyloupí lékárnu, unese narkomana Luka (Dylan Sprouse) a opustí svého drzého přítele (Max Madsen), aby ukradené život zachraňující léky distribuovala v okrajových částech svobodného města. Když je však v labyrintu pustiny, kde neplatí žádné zákony, začnou pronásledovat Tammie (Eden Brolinová) a strýc Joe (Craig Stark), podaří se jim dostat tento spásný lék k Emerald (Thea Sofie Loch Næss) - a vyváznout z toho společně?

Hon na čarodějnice: Za lásku a svobodu (2021)

Hon na čarodějnice: Za lásku a svobodu online

V temném světě násilí a lží osvobodí Osman odsouzenou čarodějnici z hranice, aby s ní začal nový život. Ten ale nebude jednoduchý...