„Dobré filmy jsou nám drahé, ale i ty špatné nás přijdou draho!“

Mysteriózní filmy online ke shlédnutí zdarma

The Scary of Sixty-First (2021)

The Scary of Sixty-First online

Životy dvou spolubydlících se obrátí vzhůru nohama poté, co zjistí, že jejich nový byt na Manhattanu skrývá temné tajemství.

Dívka ve vlaku (2021)

Dívka ve vlaku online

Utrápená rozvedená žena se upne na zdánlivě ideální pár a zpovzdálí ho sleduje. Pak si ale všimne děsivého detailu a zaplete se do složitého případu vraždy.

Red Woods (2021)

Red Woods online

Skupina nadšenců do urbexu cestuje do zapadlých lesů Apalačského pohoří, aby zachytila záběry opuštěných domů, když se nevědomky stanou náměty mnohem temnějšího videa – vytvořeného jiným druhem „nadšence“.

Sankaku mado no sotogawa wa joru (2021)

Sankaku mado no sotogawa wa joru online

Plachý pracovník v kníhkupectve Kosuke Mikado (Jun Shison) už od malička vída duchov, čoho by sa najradšej zbavil, pretože jeho videnia sú desivé. Jedného dňa ho osloví neznámy muž s menom Rihito Hiyakawa (Masaki Okada), ktorý tvrdí, že mu dokáže pomôcť. Musí sa však spolu s ním podieľať na exorcizme. Onedlho sú obaja oslovení, aby pomohli s detektívnym prípadom, na čo obaja súhlasia. Ako však spolupracujú, Mikado si začína uvedomovať, že Hiyakawa skrýva tajomstvo.

Voyeuři (2021)

Voyeuři online

Mladý pár (Sydney Sweeneyová a Justice Smith) se začínají zajímat o sexuální život svých sousedů přes ulici (Ben Hardy a Natasha Liu Bordizzová). Poté, co zjistí, že jeden z nich partnera podvádí, počáteční nevinná zvědavost se mění v nezdravou posedlost. Jejich životy svede dohromady pokušení a touha, jež mají smrtící dopad.

Irréversible - Inversion intégrale (2019)

Irréversible - Inversion intégrale online

Chronologický zostrih filmu Zvrátený (2002).

Sucho (2020)

Sucho online

Agent Aaron Falk (Eric Bana) se po dlouhých dvaceti letech vrací do rodného města, aby se zúčastnil pohřbu dávného přítele z dětství Luka, který údajně zabil svou ženu a dítě a poté si vzal život. Zřejmě se stal obětí šílenství, které sužovalo místní obyvatele po více než desetiletí strašného sucha. Falk neochotně přislíbí, že se na chvíli zdrží, aby případ vyšetřil. Jeho návrat však otevře staré rány a odhalí temná tajemství odlehlého městečka, například nevysvětlitelnou smrt sedmnáctileté Ellie Deaconové. Falk má podezření, že spolu obě tragické události nějak souvisejí, přestože je od sebe …

Andělský strom (2020)

Andělský strom online

Rebecca McBrideová dostane nabídku na článek v internetovém časopise, pro který pracuje. Poprvé po dvaceti letech zavítá do svého rodného města, aby prozkoumala záhadu vánočního stromku, který plní přání. Dostane tak příležitost navázat na svou minulost a znovu objevit kouzlo Vánoc.

Ascendant (2021)

Ascendant online

Mladá ochrankyňa životného prostredia, Aria Wolf (Charlotte Best), sa prebúdza unesená a uväznená vo vysokorýchlostnom výťahu 120-poschodovej budovy v Šanghaji odkázaná na milosť a nemilosť svojich mučiteľov. Stratila pamäť, a preto nechápe, čo od nej únoscovia požadujú. Pomaly si však začína uvedomovať, že má v sebe neuveriteľné schopnosti, ktoré tajila, aby ochránila seba aj rodinu.

Hokus pokus 2 (2022)

Hokus pokus 2 online

Je to už 29 let, co někdo zapálil svíci s černým plamenem a přivedl tak zpět k životu sestry ze 17. století, které prahnou po pomstě. Nyní to jsou tři středoškolské studentky, které musí před svítáním v předvečer svátku Všech svatých zabránit nenasytným čarodějnicím v tom, aby způsobily v Salemu novou spoušť.