„Dobré filmy jsou nám drahé, ale i ty špatné nás přijdou draho!“

Westerny online ke shlédnutí zdarma

The Last Manhunt (2022)

The Last Manhunt online

Na základě skutečných událostí na Divokém západě z počátku 20. století se Willie Boy (Martin Sensmeier) zamiluje do Carlotty (Mainei Kinimaka) z kmene Chemehuevi, přestože jim bylo zakázáno být spolu. Osudný incident donutí mladý pár uprchnout z jediného místa, které znají jako domov.

Tím tvrdší je pád (2021)

Tím tvrdší je pád online

Western, ve kterém psanec (Jonathan Majors) zjistí, že jeho úhlavní nepřítel (Idris Elba) bude brzo venku z vězení, a tak dá znova dohromady svůj gang, aby se pomstil.

Tygře tygře (2021)

Tygře tygře online

Zatímco frustrovaná Blake (Sam Quartinová) během pandemie čeká na výsledky testů, vyloupí lékárnu, unese narkomana Luka (Dylan Sprouse) a opustí svého drzého přítele (Max Madsen), aby ukradené život zachraňující léky distribuovala v okrajových částech svobodného města. Když je však v labyrintu pustiny, kde neplatí žádné zákony, začnou pronásledovat Tammie (Eden Brolinová) a strýc Joe (Craig Stark), podaří se jim dostat tento spásný lék k Emerald (Thea Sofie Loch Næss) - a vyváznout z toho společně?

Spirit volnost nadevše: Dobrodružná jízda (2020)

Spirit volnost nadevše: Dobrodružná jízda online

Vydejte se s Lucky a její partou kamarádek na interaktivní misi za záchranou Mariceliny oblíbené klisničky, kterou ukradli zloději koní spolu s divokým stádem.

Divoký Spirit (2021)

Divoký Spirit online

Když byla Lucky Prescottová malá, její mamince, neohrožené krasojezdkyni, se stala nehoda. Holčička se proto z rodného Miradera, městečka na dohled od Divokého západu, odstěhovala do civilizace, ke starostlivé tetě Coře. Ta se z ní rozhodla vychovat klidné a rozumné děvče, což se ani trochu nepovedlo. Po sérii nešťastných příhod (ve většině z nich měla prsty) se Lucky vrací do rodného Miradera, jenže po letech si tu připadá spíš jako cizinka. Pak ovšem potká mustanga Spirita, tvora stejně divokého a nespoutaného, jako je ona sama. V tu chvíli se zrodí přátelství s velkým „P“, které ukončí až p …

Výheň (2020)

Výheň online

Western z období zlaté horečky se odehrává v 90. letech 19. století. Jeho dějištěm je divoká příroda Austrálie a hlavními aktéry smíšená společnost velbloudí karavany, kterou tvoří převážně muslimští a sikhští muži z Indie, Afghánistánu a Persie. Film osvětluje zapomenutou historii australských jezdců na velbloudech “Ghan”, kteří prošli rozlehlým pouštním vnitrozemím a vytvořili si jedinečná pouta s domorodým aborigénským obyvatelstvem. Mladý Afghánec Hanif se spřátelí s domorodým lovcem Woorakem, když hledá nelegální pec, ve které by mohl roztavit dvě zlaté cihly. Dostal se k nim náhodně, kdy …

Rodinný ranč 2 (2020)

Rodinný ranč 2 online

Zatímco John Landsburg a jeho rodina připravují ranč na otevření nového penzionu, překvapivý návrh staví svatební plány Rebeccy do popředí. Krásná svatební koordinátorka Claudia Dupreeová si okamžitě oblíbí patriarchu rodiny, zatvrzelého kovboje. Nečekaný příjezd syna Tapa Petersona, dávného nepřítele rodiny Landsburgových, který se objevil po dvaceti letech, s sebou přinese hromadu nevyřešených problémů - včetně toho, že Caleb Peterson opustil Rebeccu i jejich nenarozené dítě, které nyní zoufale touží poznat svého otce. Když ho však dostihne Calebova minulost, Tap musí obětovat celé své jmění …

A Fistful of Lead (2018)

A Fistful of Lead online

Po vyloupení banky ve zlatokopeckém městečku si parta psanců uvědomí, že je někdo podvedl. A do toho se po jejich stopách pustí neúnavný šerif.

Magnezja (2020)

Magnezja online

Děj filmu Magnezja je umístěn na rozhraní polsko-sovětského území v meziválečném období, přičemž autenticita dějin plní spíše ozdobnou funkci celého snímku, na kterém režisér Maciej Bochniak staví svůj svérázný svět. Oproti jeho režijnímu debutu Disco Polo, který lze považovat za určitou pohádku s hudebním pozadí o období transformace zřízení, v Magnezji je představen lidský mikrosvět, jehož pozadí je možné pojmenovat jako Divoký západ.

Zprávy ze světa (2020)

Zprávy ze světa online

Veterán z americké občanské války, který jezdí po celé zemi a přináší lidem zprávy ze světa, se vydá na nebezpečnou cestu přes Texas, aby osiřelé dívce našel nový domov.