„Dobré filmy jsou nám drahé, ale i ty špatné nás přijdou draho!“

Thrillery online ke shlédnutí zdarma

Digging to Death (2021)

Digging to Death online

David Vanowen (Ford Austin) sa presťahuje do nového tajomného domu a v ňom objaví krabicu zakopanú dvore s 3 miliónmi dolárov a čerstvou mŕtvolou (Tom Fitzpatrick). David sa rozhodne peniaze schovať, lenže mŕtvola ho začne prenasledovať.

The Scary of Sixty-First (2021)

The Scary of Sixty-First online

Životy dvou spolubydlících se obrátí vzhůru nohama poté, co zjistí, že jejich nový byt na Manhattanu skrývá temné tajemství.

The Beta Test (2021)

The Beta Test online

Fialová obálka s tajemnou pozvánkou k nezávaznému sexu ve schránce hollywoodského agenta stačí k naprostému narušení jeho „dokonalého“ života. Šest týdnů před svatbou se dostává do frenetického víru pátrání a losangeleských konspirací a s každou další indicií se neuroticky řítí k naprostému šílenství. Jim Cummings se v tomto vzrušujícím satiro-dramedy-horor-thrilleru noří do prohnilých útrob současného Hollywoodu a coby novodobý Woody Allen na ketaminu povyšuje neuroticko-excentrické herectví na zcela novou úroveň.

Tides (2021)

Tides online

Nějakou dobu poté, co Zemi zasáhla globální katastrofa, zorganizuje vesmírná kolonie Kepler 209 misi, jejímž cílem je prozkoumat podmínky na Zemi. Země je zcela pod vodou a nenechává přeživším příliš možností. Ve vzácných okamžicích, kdy vody ustupují, malé tlupy původních obyvatel hledají potravu. Život je téměř nemožný a všude vládne nemilosrdné násilí. Po obtížném přistání zůstane z posádky jen mladá astronautka, která při boji o přežití narazí na strašlivé tajemství a musí učinit rozhodnutí, které určí osud planety.

Zhi chi (2021)

Zhi chi online

Naivní policejní zelenáč Will Yam (Mason Lee) pátrá po tajemném sériovém vrahovi s ostříleným detektivem (Gordon Lam) ve filmové učebnici stylizovaného neo-noiru. Černobílé Limbo krutě boří Yamovy iluze a okázale se vrací do časů, kdy hongkongským filmem cloumala nejvyšší ratingová Kategorie III. Režisér Cheang Pou-soi si nebere servítky a trápí diváky podobně, jako své postavy.

Drishyam 2 (2021)

Drishyam 2 online

Šesť rokov po strašnej udalosti, ktorá takmer zničila jeho rodinu, je Georgekutty (Mohanlal) hrdým majiteľom kina a túži napísať a natočiť svoj vlastný úspešný film. Jeho manželka Rani (Meena) však žije v nepohode. Georgekutty si totiž vzal úver a začal popíjať. Dcéra Anju (Ansiba) trpí na epileptické záchvaty a pri zvuku policajnej sirény ju prepadá panický strach. Aj Anu (Esther Anil) vyrástla a ako sa začína osamostatňovať, vzďaľuje sa od svojej matky. Susedia v tom čase začínajú šíriť reči, že polícia nebola v prípade Georgekuttyho úplne dôsledná a že ten možno skrýva temné tajomstvo. Vted …

Cesta pomsty (2022)

Cesta pomsty online

Čerstvě zasnoubený pár Shelby John a Ruby Redová se rozhodl začít nový život bez drog a opiátů, kterým holduje celé jejich městečko. Chtějí se očistit a založit si rodinu. V jejich snaze je podporuje i Rubyin švagr Peter (John Malkovich). Ruby se připravuje na křest v řece, aby smyla všechny své hříchy. Než tak stihne učinit, najde ji Shelby mrtvou. Je šílený žalem. Vejde do něj strašlivý vztek a zuřivě se začne mstít. Vyzbrojen adrenalinem a nastřelovací pistolí vraždí všechny feťáky a dealery jednoho po druhém, dokud se nedostane až k nejvyšším článkům drogového řetězce. Šerif Church (Robert …

Prokletý Valentýn (2021)

Prokletý Valentýn online

Emily je tichou a stydlivou studentkou posledního ročníku střední školy a jejím hlavním cílem je dostat se na vysněnou univerzitu. Bydlí se svou matkou Ashley v překrásném, velkém domě na předměstí a její život působí skoro dokonalým dojmem. Mladá dívka však nedávno prožila rodinnou tragédii a po náhlém úmrtí milovaného otce se její introvertní podstata ještě prohloubila, takže Emily ve škole nemá moc kamarádů. Poklidné studium naruší příchod nového studenta Davida, který se o Emily začne zajímat a stane se prvním Valentýnem v jejím životě. Příběh, který působí jako začínající pohádka, se však …

Shookum Hills (2021)

Shookum Hills online

Shookum Hills bolo banícke mestečko, ktoré kvôli nehostinným podmienkam zaniklo. Partia vedcov sa sem vydáva, aby zistila, čo sa na tomto mieste odohralo a čo tu spôsobuje nevídané prírodné úkazy. Čakajú ich ale desivejšie objavy, než aké pred príchodom očakávali.

Karen (2021)

Karen online

Karen se pokouší vytlačit novou rodinu, která se přistěhovala do sousedství, ale oni neustoupí bez boje... Fiktivní příběh sleduje rasistickou bělošku Karen Drexlerovou (Taryn Manning), která si dala za svůj osobní úkol vystěhovat afroamerickou rodinu ze sousedství. Komunitní aktivista Malik (Cory Hardrict) a jeho žena Imani (Jasmine Burke) se právě přestěhovali na předměstí Atlanty. Jejich sousedka Karen se zpočátku jeví jako milá, přátelská a až přehnaně ochotná. Za tím vším se však skrývá rasová nenávist a touha zbavit se nechtěných sousedů jakýmkoli způsobem. Postupem času mladý pár zjistí …