„Dobré filmy jsou nám drahé, ale i ty špatné nás přijdou draho!“

Horory online ke shlédnutí zdarma

Character (2021)

Character online

Keigo Yamashiro (Masaki Suda) se touží stát populárním autorem mangy. Má přirozený talent na kreslení, ale vzhledem ke své milé povaze má problémy s vytvářením postav padouchů. Na žádost svého mistra mangy navštíví Keigo Yamashiro jeden domov, aby načrtl šťastnou rodinu. V domě ale všechny členy rodiny najde mrtvé. Keigo Yamashiro lže policii, že vraha neviděl. Poté začne kreslit vraha jako padoucha ve své manze „34“. Manga je hit a Keigo Yamashiro dosahuje popularity. Mezitím se začnou objevovat v reálném životě podobné případy incidentů nakreslených v jeho manze. Vrah se pak objeví před Keig …

Digging to Death (2021)

Digging to Death online

David Vanowen (Ford Austin) sa presťahuje do nového tajomného domu a v ňom objaví krabicu zakopanú dvore s 3 miliónmi dolárov a čerstvou mŕtvolou (Tom Fitzpatrick). David sa rozhodne peniaze schovať, lenže mŕtvola ho začne prenasledovať.

Agnes (2021)

Agnes online

Zvěsti o démonické posedlosti v malém klášteře podnítí církevní vyšetřování podivného dění mezi jeho jeptiškami. Nespokojený kněz a jeho nováček jsou konfrontováni s pokušením, krveprolitím a krizí víry. Jejich metody selžou a zanechají za sebou hrůzu a trauma.

The Scary of Sixty-First (2021)

The Scary of Sixty-First online

Životy dvou spolubydlících se obrátí vzhůru nohama poté, co zjistí, že jejich nový byt na Manhattanu skrývá temné tajemství.

The Beta Test (2021)

The Beta Test online

Fialová obálka s tajemnou pozvánkou k nezávaznému sexu ve schránce hollywoodského agenta stačí k naprostému narušení jeho „dokonalého“ života. Šest týdnů před svatbou se dostává do frenetického víru pátrání a losangeleských konspirací a s každou další indicií se neuroticky řítí k naprostému šílenství. Jim Cummings se v tomto vzrušujícím satiro-dramedy-horor-thrilleru noří do prohnilých útrob současného Hollywoodu a coby novodobý Woody Allen na ketaminu povyšuje neuroticko-excentrické herectví na zcela novou úroveň.

Two Witches (2021)

Two Witches online

V prvom príbehu sa tehotná žena po stretnutí s čarodejnicou stane obeťou temnej kliatby, ktorá u nej vyvoláva násilné vidiny. V druhom príbehu sa vzťah dvoch spolubývajúcich začne rozpadať, keď Masha (Rebekah Kennedy) začne znepríjemňovať život Rachel (Kristina Klebe).

Shook (2021)

Shook online

Když se Mia (Daisye Tutor), hvězda sociálních médií, stane terčem internetové teroristické kampaně, musí vyřešit sérii her, aby zabránila vraždě lidí, na kterých jí záleží. Ale je to skutečné nebo je to jen hra na její účet?

Gaia (2021)

Gaia online

Při sledovací misi v lese se strážce parku setká se dvěma přeživšími sledujícími postapokalyptický životní styl. Zdá se, že chlapec a jeho filozofický otec mají své vlastní náboženství a tajemný vztah k přírodě. Jejich existence má mnoho podezřelých aspektů, ale když jsou jedné noci napadeni podivnými post-lidskými bytostmi, zjistí, že v této divočině je větší hrozba.

The Seventh Day (2021)

The Seventh Day online

Renomovaný a uznávaný exorcista se spojí s nováčkovským knězem na svém prvním tréninkovém dni. Když se kněz ponoří hlouběji do pekla na Zemi, tak hranice mezi dobrem a zlem se stírají a objevují se jejich vlastní démoni.

Shookum Hills (2021)

Shookum Hills online

Shookum Hills bolo banícke mestečko, ktoré kvôli nehostinným podmienkam zaniklo. Partia vedcov sa sem vydáva, aby zistila, čo sa na tomto mieste odohralo a čo tu spôsobuje nevídané prírodné úkazy. Čakajú ich ale desivejšie objavy, než aké pred príchodom očakávali.