„Dobré filmy jsou nám drahé, ale i ty špatné nás přijdou draho!“

Fantasy filmy online ke shlédnutí zdarma

Gaia (2021)

Gaia online

Při sledovací misi v lese se strážce parku setká se dvěma přeživšími sledujícími postapokalyptický životní styl. Zdá se, že chlapec a jeho filozofický otec mají své vlastní náboženství a tajemný vztah k přírodě. Jejich existence má mnoho podezřelých aspektů, ale když jsou jedné noci napadeni podivnými post-lidskými bytostmi, zjistí, že v této divočině je větší hrozba.

Znovuzrození boha (2021)

Znovuzrození boha online

Ne-ča žije jako obyčejný poslíček, kterého baví motoristické závody. Když ale narazí na staré nepřátele, musí v sobě znovu objevit sílu ochránit svoje milované.

Strašidelné příběhy na dobrou noc (2021)

Strašidelné příběhy na dobrou noc online

Alex má strašidelné historky rád, ale teď je musí tahat z rukávu každou noc – jinak zůstane i s novou kámoškou navěky uvězněný v kouzelném sídle zlé čarodějky.

Earwig (2021)

Earwig online

Film odehrávající se v Evropě v polovině 20. století vypráví o Albertovi (Paul Hilton), jenž je zaměstnán, aby se staral o Miu (Romane Hemelaers), dívku se zuby z ledu. Mia nikdy neopustila jejich byt do doby, než majitel bytu zavolá a dá Albertovi pokyn, že musí připravit jeho klientku k odchodu.

Zkrať to, zlato (2021)

Zkrať to, zlato online

Teddy je notorický lenoch. Jeho dny jsou většinou jeden za druhým naplněné nudou a flákáním. Setkání s tajemnou cizinkou však všechno změní. Z jeho života se stává doslova chvilková záležitost. Ráno po svatbě s milovanou Leannou se Teddy vzbudí a než se naděje, zjistí, že po pár minutách jeho život skočil o rok dopředu. Mají den prvního výročí své svatby a Leanna má krátce před porodem. Teddy má za sebou rok, ale nepamatuje si, že by ho prožil. Jeho život se rozpadá a pro Teddyho začíná šílený závod s časem. S pomocí svého nejlepšího přítele Sama se snaží během pár chvilek dát dohromady všechn …

Mapa dokonalých maličkostí (2021)

Mapa dokonalých maličkostí online

Dva adolescenti uvíznou v časové smyčce. On se z ní chce dostat ven, ona chce zůstat. Šanci mají, pouze když společně najdou malé, přehlédnutelné okamžiky a odhalí jejich význam v monotonii života.

The Blazing World (2021)

The Blazing World online

Desaťročia po utopení svojej sestry-dvojičky sa sebadeštruktívna mladá žena vracia do svojho rodinného domu a zisťuje, že ju tu niečo ťahá do alternatívnej dimenzie, kde môže byť jej sestra stále nažive.

Mistr jinu a jangu (2021)

Mistr jinu a jangu online

Mezi říšemi narůstá nevraživost. Mistr jinu a jangu Čching-ming (Kun Chen) se proti démonické hrozbě spojí s zdiskreditovaným strážcem Po-jou (Chuxiao Qu) a oba musí čelit velkému spiknutí.

Северный ветер (2021)

Северный ветер online

Na severních polích žije odvěků obrovsky bohatá rodina, v níž vládnou ženy. Krom prasteré „Věčné Alice“ (Taťjana Pileckaja) je hlavou rodiny, středobodem vyprávění Margarita (Renata Litvinova). Ta hýbe historií lásek a nenávistí uvnitř své rodiny a zejména tak učiní u svého syna Benedikta (Anton Šagin), který se nešťastně ožení se sestrou své předčasně zemřelé ženy Fainou (Sofja Ernst). Jak kdyby okolnosti vzájemné nenávisti těchto dvou postupně infikovaly rodinné sídlo i lidi v něm žijící, takže jsme svědky postupného úpadku a rozvratu kdysi mocného klanu…

Mistr jinu a jangu: Sen o věčnosti (2020)

Mistr jinu a jangu: Sen o věčnosti online

Démonický had znovu procitá a Mistři jinu a jangu musí vyřešit záhadnou vraždu a ochránit svoji říši před temným spiknutím přímo v srdci císařského dvora.