„Dobré filmy jsou nám drahé, ale i ty špatné nás přijdou draho!“

Drama filmy online ke shlédnutí zdarma

O anthropos me tis apantiseis (2021)

O anthropos me tis apantiseis online

Viktoras (Vasilis Magouliotis), bývalý grécky majster v skokoch do vody, po smrti svojej babičky prehodnocuje svoj život. Po tom, čo stretne excentrického nemeckého študenta, rozhodne sa odísť s ním do Nemecka, aby sa znova stretol so svojou matkou, ktorú nevidel viac ako 6 rokov. Na dlhej ceste z talianskeho Bari do Bavorska pomaly odhaľuje svoju identitu.

Vždycky jsi to byla ty (2021)

Vždycky jsi to byla ty online

Elizabeth má před svatbou s Georgem, kolegou zubařem z ordinace, kterou společně vedou. Jedou na víkend k jeho matce, která slaví narozeniny na ostrově poblíž Seattlu, kde rodina žije (což hraje v příběhu důležitou roli). Na oslavu přijíždí i Georgův bratr David, kterého Elizabeth už léta neviděla. Je úplně jiný než jeho poněkud pedantský sourozenec, je to dobrodruh a světoběžník. Momentálně žije v Africe, kde učí děti ve škole. George je vzápětí odvolán na pevninu kvůli nějakému neodkladnému zubařskému zákroku a jeho návrat znemožní silná bouře, která strhne mosty.Ostrov se stane dočasně nedo …

Bílá pevnost (2021)

Bílá pevnost online

Faruk je sirotek, který žije se svou nemocnou babičkou na zchátralém sarajevském předměstí Alipašino Polje, kde celé dny shání šrot a páchá drobné zločiny. Jednoho dne se seznámí s nesmělou dospívající dívkou Monou, která pochází z politicky vlivné a bohaté rodiny. Mona sní o tom, že unikne z přehnaně toxického prostředí svého domova, a tak hledá útočiště u Faruka, chlapce z úplně jiného světa, než je ten její.

Zem je láva (2021)

Zem je láva online

Introvertní šestnáctiletá Máša se cítí sebejistě jen v přítomnosti svých kamarádek Yany a Senji, ty jediné chápou její pravou povahu. Často přemítá o životě i o sobě a sní o chlapci ze třídy, do kterého je zamilovaná. Režisérka Kateryna Gornostai opravdu mistrně vtahuje diváka do mikrokosmu posledního ročníku střední školy a s poetickou křehkostí odhaluje sny a obavy dospívajících lidí. Film nabízí pohled na jedno z emocionálně nejintenzivnějších období našeho života, na léta sebepoznávání, které často provází mučivé pochybnosti a postupné uvědomování si vlastní identity.

Rodinka (2021)

Rodinka online

Sedm dívek, které pocházejí z komplikovaných poměrů, žije pod jednou střechou. Navzájem se nevybraly, ale sdílejí spolu radosti i bolesti a vášnivě se bouří proti svému okolí. V bezpečném prostředí společného domova žijí jako rodina, ale na to, aby vše bylo v míru, lásce a harmonii je čeká ještě dlouhá cesta. A jejich místo ve společnosti je nejisté.

D'Artagnanův skutečný příběh (2021)

D'Artagnanův skutečný příběh online

Kdo by neznal švarného mušketýra Alexandra Dumase. Za legendárním hrdinou se však skrývá skutečný muž... Charles de Batz de Castelmore d’Artagnan, muž, jehož životní příběh byl mnohem zajímavější, než aby sloužil jako pouhá literární předloha. Během století sužovaného četnými konflikty se stal nepostradatelným mužem hodným důvěry samotného krále Ludvíka XIV. A jelikož jej dnes spíše neprávem vnímáme jen jako Dumasova hvězdného hrdinu, ponořilo se několik nadšených historiků do polozapomenutých archivních materiálů s cílem objevit a ukázat světu, kým byl čtvrtý mušketýr doopravdy.

Moje nejlepší kamarádka Anna Franková (2021)

Moje nejlepší kamarádka Anna Franková online

Film o přátelství Anny Frankové a Hannah Goslarové, jejich životě v nacisty okupovaném Amsterdamu i tragickém shledání v koncentračním táboře.

Creation Stories (2021)

Creation Stories online

Hudební producent a spoluzakladatel vydavatelství Creation Records Alan McGee (Ewen Bremner), bouřlivák se zálibou ve zhýralém životě, se podílel na vytvoření britpopového soundtracku divokých devadesátek, když uvedl na scénu kapely, které určovaly tuto éru, včetně Oasis, Primal Scream a My Bloody Valentine. Film, který je orámován McGeeho drogovým výletem do Los Angeles v polovině 90. let minulého století, kde sedí u bazénu a vzpomíná s reportérkou (Suki Waterhouseovou) na svou minulost, mapuje producentovu bouřlivou životní cestu od chudého školáka z Glasgow s vytříbeným hudebním sluchem a p …

Baggio: Božský copánek (2021)

Baggio: Božský copánek online

Kronika dvaadvacetileté kariéry fotbalové hvězdy Roberta Baggia včetně náročného debutu a sporů s některými trenéry.

Character (2021)

Character online

Keigo Yamashiro (Masaki Suda) se touží stát populárním autorem mangy. Má přirozený talent na kreslení, ale vzhledem ke své milé povaze má problémy s vytvářením postav padouchů. Na žádost svého mistra mangy navštíví Keigo Yamashiro jeden domov, aby načrtl šťastnou rodinu. V domě ale všechny členy rodiny najde mrtvé. Keigo Yamashiro lže policii, že vraha neviděl. Poté začne kreslit vraha jako padoucha ve své manze „34“. Manga je hit a Keigo Yamashiro dosahuje popularity. Mezitím se začnou objevovat v reálném životě podobné případy incidentů nakreslených v jeho manze. Vrah se pak objeví před Keig …