„Dobré filmy jsou nám drahé, ale i ty špatné nás přijdou draho!“

Akční filmy online ke shlédnutí zdarma

SAS: Zrození Černé labutě (2021)

SAS: Zrození Černé labutě online

Je ze speciálních jednotek a vyrazil si s přítelkyní z Londýna do Paříže. Když ale vlak ovládnou nemilosrdní ozbrojení žoldáci, musí rychle do akce.

Bia: Un mundo al revés (2021)

Bia: Un mundo al revés online

Špeciál televízneho seriálu Bia (2019), v ktorom sa postavy objavujú v úplne opačnej verzii svojho ja a postavia sa tvárou v tvár súťaži, aby sa stali veľkými hviezdami.

Ztracené město (2022)

Ztracené město online

Spisovatelka Loretta Sageová (Sandra Bullock) píše úspěšné romány, které se odehrávají na těch nejexotičtějších místech. Že prakticky nevystrčí paty ze svého bytu, je vedlejší. Dalším paradoxem je fakt, že jejího dvorního hrdinu, okouzlujícího dobrodruha Dashe, ztělesňuje na obálkách jejích knížek velmi nepraktický ňouma Alan (Channing Tatum). Je sice sexy, ale k ničemu, a to ho dost trápí. Rád by udělal něco hrdinského. Dostane příležitost, když lehce šílený miliardář (Daniel Radcliffe) spisovatelku unese přímo před jeho očima. Tenhle člověk si totiž vzal do hlavy, že Loretta ve své poslední …

Bajka: Zabiják, co nezabíjí (2021)

Bajka: Zabiják, co nezabíjí online

Elitní zabiják se snaží vést normální život, ale musí nějak ochránit mladou ženu a zastavit člověka, který se chce pomstít. A nesmí přitom nikoho zabít!

Znovuzrození boha (2021)

Znovuzrození boha online

Ne-ča žije jako obyčejný poslíček, kterého baví motoristické závody. Když ale narazí na staré nepřátele, musí v sobě znovu objevit sílu ochránit svoje milované.

Dinosaur World (2020)

Dinosaur World online

Populární hra „Dinosaur World“ je nově k dispozici také ve virtuální realitě a hráči z celého světa dostali exkluzivní příležitost vyzkoušet si ji, než půjde do prodeje. Dvacet náhodně vybraných soutěžících má možnost vyhrát pět milionů amerických dolarů. Stačí přežít ve světě plném nebezpečných dinosaurů...

Jurská vzpoura: Dinokalypsa (2021)

Jurská vzpoura: Dinokalypsa online

Z hlídaného transportu prchají dva dospělí dinosauři a zanechávají za sebou mrtvého dozorce. Zbytek posádky má jasný úkol - jakýmkoliv způsobem zneškodnit dinosaury a zabránit tak hrozící zkáze lidstva. Velitel převozní jednotky Luis povolává na pomoc Joy Harlandovou a její jednotku vycvičených žoldáků, aby jim pomohli rozzuřené dinosaury dostat pod kontrolu. Brzy se ukazuje, že dinosauři jsou velmi chytří a učenliví, občas se dokonce zdá, jakoby byli před žoldáky o krok napřed. V průběhu lovu dinosaurů v opuštěné laboratoři umírají postupně další členové Joyina komanda. Luis zjišťuje, že Simo …

Operace Fortune: Ruse de guerre (2023)

Operace Fortune: Ruse de guerre online

Superšpion Orson Fortune (Jason Statham) a jeho tým špičkových agentů naverbují největší hollywoodskou filmovou hvězdu Dannyho Francesca (Josh Hartnett), aby jim pomohl při tajné misi, jejímž cílem je zabránit miliardáři a zprostředkovateli zbraní Gregu Simmondsovi (Hugh Grant) v prodeji nové smrtící zbrojní technologie, která hrozí narušit světový řád.

Krvavě rudé nebe (2021)

Krvavě rudé nebe online

Letadlo kdesi nad Atlantikem unesou teroristi a žena, která cestuje se synkem a trpí záhadnou nemocí, kvůli tomu musí odhalit svoje temné tajemství.

Aquarium of the Dead (2021)

Aquarium of the Dead online

V důsledku nepodařeného vědeckého experimentu se mořská fauna v akváriu promění v zombíky.