„Dobré filmy jsou nám drahé, ale i ty špatné nás přijdou draho!“

Sci-Fi filmy online ke shlédnutí zdarma

Tides (2021)

Tides online

Nějakou dobu poté, co Zemi zasáhla globální katastrofa, zorganizuje vesmírná kolonie Kepler 209 misi, jejímž cílem je prozkoumat podmínky na Zemi. Země je zcela pod vodou a nenechává přeživším příliš možností. Ve vzácných okamžicích, kdy vody ustupují, malé tlupy původních obyvatel hledají potravu. Život je téměř nemožný a všude vládne nemilosrdné násilí. Po obtížném přistání zůstane z posádky jen mladá astronautka, která při boji o přežití narazí na strašlivé tajemství a musí učinit rozhodnutí, které určí osud planety.

Miluj svého robota (2021)

Miluj svého robota online

Alma je vědkyně ve slavném Pergamonském muzeu v Berlíně. Aby získala pro svou práci finanční prostředky na výzkum, je přesvědčena, aby se zúčastnila mimořádného experimentu. Po dobu tří týdnů musí žít s humanoidním robotem, který se přizpůsobí jejímu charakteru a potřebám, tedy umělá inteligence navrhnutá tak, aby byl dokonalým životním partnerem. Alma se setkává s Tomem, strojem v lidské podobě, vytvořeném pouze proto, aby byla šťastná. Komicko-tragický příběh o otázkách lásky, touhy a o tom, co dělá člověka člověkem.

Doors (2021)

Doors online

Bez vysvětlení se najednou v každém koutě světa objeví řada tajemných mimozemských „dveří“. Zatímco mnozí z těch, kteří se s těmito „dveřmi“ setkávají, pociťují podivné nutkání komunikovat s nimi, ostatní se snaží zjistit, co je jejich konečným cílem vůči lidstvu. Vláda s cílem, aby zjistila důvod zjevení se těchto kosmických anomálií, požádá dobrovolníky, aby se odvážili na cestu ke dveřím, abychom se mohli dozvědět více o jejich původu nebo účelu. Ale ani tito odvážní dobrovolníci nejsou připraveni na to, co leží za hranicí. Příběh dveří je vyprávěn z několika úhlů pohledu: skupina studentů …

Expiry (2021)

Expiry online

Jamie a Sofia Cooperovi mají krizi manželství, jelikož se Sofii nedaří otěhotnět. Jednou ráno se probudí a zjišťují, že jejich svazek byl vyhodnocen expiračním datem a nejsou schopni se navzájem dotknout. Ačkoliv je to protiprávní jednání, rozhodnou se, že přijdou na to, jak obejít zákon a zůstat i nadále jednotní.

Cube (2021)

Cube online

Šest mužů a žen různého věku se ocitá v zamčené a uzavřené tajemné místnosti ve tvaru kostky. Nemají žádné představy, kde jsou, a rozhodnou se utéct. Musí vzájemně spolupracovat a dešifrovat kód potřebný k opuštění kostky.

Meteor Moon (2020)

Meteor Moon online

Když meteorit narazí do Měsíce a posune jeho rotační osu, zemská gravitace vtáhne Měsíc do kolizní dráhy planety. Skupina vědců teď musí přijít na to, jak zabránit nárazu Měsíce do Země dřív, než bude pozdě.

School's Out Forever (2021)

School's Out Forever online

Na světě vypukla pandemie a drtivá většina lidí umírá. Ti se štěstím, na které virus nepůsobí, se poměrně rychle probouzí ve světě bez pravidel. Náš hlavní hrdina, patnáctiletý Lee (Oscar Kennedy) má jen jeden cíl – přežít a setkat se s mámou. Prchá proto z města, aby se ukryl na venkově v sídle jeho bývalé univerzity. Tam se však situce brzy zkomplikuje, neboť přeživší čelí nečekanému útoku...

El ascensor (2021)

El ascensor online

Na jejich páté výročí svatby se Sito (Gorka Otxoa) a Ana (Marimar Vega) začnou hádat ve výtahu, který se stále otevírá ve stejném patře. Emocionálně a fyzicky uvězněni budou muset spolupracovat, aby našli cestu ven.

Last Sentinel (2023)

Last Sentinel online

Banda žoldáků přežívá na vzdálené vojenské základně uprostřed oceánu a čeká na vystřídání či na nepřítele, ale ani jedno nepřichází.

Furiosa: Sága Šíleného Maxe (2024)

Furiosa: Sága Šíleného Maxe online

Svět se rozpadá a mladá Furiosa (Anya Taylor-Joy) je unesena z Green Place a končí v rukou velkého motorkářského gangu vedeného Dementem (Chris Hemsworth). Když si prorazí cestu Pustinou, dorazí k Citadele, ve které velí Immortan Joe. To způsobí bitvu mezi oběma vůdci a v této válečné zóně bude muset Furiosa přežít mnoho zkoušek při hledání cesty domů...