„Dobré filmy jsou nám drahé, ale i ty špatné nás přijdou draho!“

Romantické filmy online ke shlédnutí zdarma

Láska je hádanka (2013)

Láska je hádanka online

Muž, který je doma těžce pod pantoflem, se nečekaně spřátelí se slepým spisovatelem. Ten ho pobídne, aby dal průchod vášnivým citům k jedné mladé umělkyni.

Poslední Paradiso (2021)

Poslední Paradiso online

V Itálii 50. let sní vášnivý volnomyšlenkář o lásce, spravedlnosti a lepším životě. Všechno ale ohrozí zakázaný vztah. Podle skutečných událostí.

Vztah ve třech (2020)

Vztah ve třech online

Nena a Drew jsou šťastní novomanželé, jejichž vztah naruší setkání s Olivií. Jejich vzájemná přitažlivost je nepopiratelná, ale když se ocitnou v milostném trojúhelníku, mají problém vypořádat se s komplikacemi neobvyklého polyamorního vztahu. Všichni tři si zvykají na nový život a postupně posouvají hranice svých očekávání, když zjišťují, kdo jsou, co chtějí a jak mají milovat v tak bouřlivé době. Tento zábavný a srdceryvný milostný příběh zkoumá úzkosti, která formují generaci, a oslavuje odvahu nezbytnou k navázání opravdových lidských pout.

Wish You (2021)

Wish You online

Kang In Soo je talentovaný zpěvák, který každý den vystupuje na veřejnosti a nahrává svá vystoupení na YouTube, kde je najde Yoon Sang Yi, který pracuje pro nahrávací společnost. Sang Yi se stane jeho velkým fanouškem a nabídne mu podepsání smlouvy pro start jeho profesionální kariéry. Nezajímá se však o hudebníka pouze pro jeho talent, ale začíná milostný příběh s překážkami a zvraty.

Sankaku mado no sotogawa wa joru (2021)

Sankaku mado no sotogawa wa joru online

Plachý pracovník v kníhkupectve Kosuke Mikado (Jun Shison) už od malička vída duchov, čoho by sa najradšej zbavil, pretože jeho videnia sú desivé. Jedného dňa ho osloví neznámy muž s menom Rihito Hiyakawa (Masaki Okada), ktorý tvrdí, že mu dokáže pomôcť. Musí sa však spolu s ním podieľať na exorcizme. Onedlho sú obaja oslovení, aby pomohli s detektívnym prípadom, na čo obaja súhlasia. Ako však spolupracujú, Mikado si začína uvedomovať, že Hiyakawa skrýva tajomstvo.

Zkrať to, zlato (2021)

Zkrať to, zlato online

Teddy je notorický lenoch. Jeho dny jsou většinou jeden za druhým naplněné nudou a flákáním. Setkání s tajemnou cizinkou však všechno změní. Z jeho života se stává doslova chvilková záležitost. Ráno po svatbě s milovanou Leannou se Teddy vzbudí a než se naděje, zjistí, že po pár minutách jeho život skočil o rok dopředu. Mají den prvního výročí své svatby a Leanna má krátce před porodem. Teddy má za sebou rok, ale nepamatuje si, že by ho prožil. Jeho život se rozpadá a pro Teddyho začíná šílený závod s časem. S pomocí svého nejlepšího přítele Sama se snaží během pár chvilek dát dohromady všechn …

Dva k vítězství (2021)

Dva k vítězství online

Světový šampion v lyžování se po vážném zranění vrací do svého rodného města, aby se znovu dostal do kondice a připravil se na největší závod svého života. Netuší, že cestou potká i lásku...

Christmas at Maple Creek (2020)

Christmas at Maple Creek online

Keď sa autorka ľúbostných románov Diana (Jeni Ross) dozvie, že Maple Creeku, očarujúcemu mestečku, ktoré ju inšpirovalo k písaniu, hrozí krach, využije svoju slávu, aby pomohla vzbudiť záujem o mesto sponzorovaním vianočného festivalu. Podujatie umožní návštevníkom prežiť Vianoce tak, ako niekdajší osadníci. Diana zhromaždí svoju rodinu a priateľov, aby sa tiež zapojili, na každom kroku však naráža na miestneho kováča a mestského historika Cartera (Jake Epstein). Keď títo dvaja musia spolupracovať, aby mestečko stihli zachrániť ešte pred Vianocami, začne to medzi nimi po počiatočných nezhodách …

Všem klukům: Navždy s láskou (2021)

Všem klukům: Navždy s láskou online

Začalo to dávným milostným dopisem – a vznikl z toho nový vztah. Co má budoucnost přichystaného pro Laru Jean a Petera?

Ten pravý (2021)

Ten pravý online

V této třeskutě vtipné romantické komedii potřebuje Sára, spisovatelka trpící spisovatelským blokem, inspiraci - a najde ji, když náhodou potká podivínského nešťastníka Godfreyho, který neustále mění podoby a alter ega, aby se vyrovnal se svou traumatickou minulostí a vyhnul se realitě. Právě když se Godfrey začne Sáře otevírat, zjistí, že ho využívá jako inspiraci pro svůj další román, a v důsledku toho zmizí z jejího života. Ztratila Sára muže svých snů, nebo se jí ho nakonec podaří najít a vše napravit?