„Dobré filmy jsou nám drahé, ale i ty špatné nás přijdou draho!“

Dobrodružné filmy online ke shlédnutí zdarma

Oktonauti a Ohnivý kruh (2021)

Oktonauti a Ohnivý kruh online

Výbuchy rozpálených sopek spustí sérii katastrof napříč oceánem. Oktonauti proto musí spojit síly a zvládnout svůj zatím nejtěžší úkol.

Jumanji: Level One (2020)

Jumanji: Level One online

V tomto krátkometrážnom filme sa konečne dozvieme, ako vlastne vznikla hra "Jumanji". Afričan menom Jumanji vlastnoručne zostrojil túto hru, ale neskôr príde lovec, ktorý Afričana zabije – a vtedy dôjde k prekliatiu hry. Potom sa ale našli prví ľudia, ktorí si túto hru zahrali...

‘Ohana: Rodina je poklad (2021)

‘Ohana: Rodina je poklad online

Dva sourozenci z Brooklynu tráví léto na ostrově O’ahu, kde jim příbuzní pomáhají objevit jejich havajské kořeny během dobrodružného hledání ztraceného pokladu.

Pokémon film: Tajemství džungle (2020)

Pokémon film: Tajemství džungle online

Koko vyrůstá v džungli se samotářským Zarudem. Když pak narazí na Ashe a Pikachua, objeví svět lidí a odhalí plán, který ohrožuje jeho domov.

Furiosa: Sága Šíleného Maxe (2024)

Furiosa: Sága Šíleného Maxe online

Svět se rozpadá a mladá Furiosa (Anya Taylor-Joy) je unesena z Green Place a končí v rukou velkého motorkářského gangu vedeného Dementem (Chris Hemsworth). Když si prorazí cestu Pustinou, dorazí k Citadele, ve které velí Immortan Joe. To způsobí bitvu mezi oběma vůdci a v této válečné zóně bude muset Furiosa přežít mnoho zkoušek při hledání cesty domů...

Amerika: Film (2021)

Amerika: Film online

George Washington s motorovkou a masivní pivař Sam Adams v téhle parodické verzi americké války za nezávislost Britům ten jejich čajíček pořádně osladí.

Mořeplavci času (2020)

Mořeplavci času online

Skupina pirátů se při hledání ztraceného pokladu dostane časovou smyčkou do moderní doby, kde musí čelit skupině dětí s nejnovějšími technologiemi...

Flora & Ulysses (2021)

Flora & Ulysses online

Malé dievča Flora (Matilda Lawler) neverí v superhrdinov. Keď však jedného dňa zachráni veveričku, ktorej dá meno Odysseus, s úžasom zistí, že zvieratko má jedinečné superhrdinské schopnosti, ktoré ich privedú k veľkým dobrodružstvám. Florin život i jej pohľady sa navždy zmenia.

Strážci Galaxie: Sváteční speciál (2022)

Strážci Galaxie: Sváteční speciál online

Strážci galaxie se vydávají na planetu Zemi, aby pro Petera Quilla sehnali dokonalý vánoční dárek.

Peter Pan a Wendy (2023)

Peter Pan a Wendy online

Wendy Darlingová, mladá dívka, která se bojí opustit sůj domov, se setkává s Petrem Panem, chlapcem, který odmítá vyrůst. Wendy, spolu se svými bratry a maličkou vílou Zvonilkou, putuje s Petrem do kouzelného světa Země Nezemě. Tam narazí na zlého kapitána Hooka a prožije vzrušující dobrodružství, která navždy změní její život.