„Dobré filmy jsou nám drahé, ale i ty špatné nás přijdou draho!“

Dědictví kostí (2019)

Dědictví kostí (2019)

Inspektorka Amaia řeší po roce další případ v údolí řeky Baztán. Nová záhada souvisí s dřívější sérií vražd a má hodně osobní příchuť.

Když andělé spí (2018)

Když andělé spí (2018)

Hlavný hrdina cestuje večer z práce domov uprostred ničoho, aby stihol narodeniny svojej dcéry a únavou zavrie na pár sekúnd oči, ale nešťastnou náhodou zrazí opitú tínedžerku, ktorá sa motala pri ceste. Problém nastane, keď sa objaví jej kamarátka a hlavnému hrdinovi zostávajú iba dve možnosti. Priznať sa a ísť do väzenia, alebo zabiť obe a zachrániť rodinu...

Operace Rudé moře (2018)

Operace Rudé moře (2018)

19. eskortní skupina Námořnictva Čínské lidové republiky operující proti somálským pirátům dostane úkol evakuovat čínské občany z republiky Yewaira, kde došlo k státnímu převratu a občanské válce. Fregata Lin-i je vyčleněna, aby zakotvila v přístavu Al-Hafed a zahájila evakuaci. Úkolem je pověřen i osmičlenný tým speciálních sil námořnictva pod vedením kapitána Yanga Ruie. Situace se však komplikuje. Kromě milic povstaleckého generála Šarafa operuje v oblasti i teroristická organizace Zaka a pašeráci uranu.

Neviditelný host (2019)

Neviditelný host (2019)

Úspěšná byznysmenka Naina (Taapsee Pannu) je obviněna z vraždy svého milence. Prohlašuje se za nevinnou, ačkoli důkazy a svědectví jasně hovoří v její neprospěch. Najme si pro špičkového advokáta Badala (Amitabh Bachchan), který za svou kariéru dosud žádný spor neprohrál. Když mu detailně popisuje svůj příběh, díky Badalově neobyčejné všímavosti a důvtipu začnou na povrch vyplývat děsivé skutečnosti. Thriller postavený na překvapivých zvratech je oficiálním remakem španělského snímku Contratiempo (2017).

Dokonalost (2018)

Dokonalost (2018)

V tomhle hororovém thrilleru plném zvratů se kdysi nadějná muzikantka znova shledá s bývalými učiteli a zjistí, že mají nového talentovaného žáka.

Jack staví dům (2018)

Jack staví dům (2018)

Pro sériového vraha Jacka je každé zabití uměleckým dílem. Své temné mistrovství se snaží během let vybrousit k dokonalosti. I přes jeho vysokou inteligenci se policie pomalu přibližuje, zatímco Jack víc a víc riskuje na cestě k dokonalé vraždě. Ponurý, chytrý i groteskně humorný snímek nás zavádí do USA 70. let. Kontroverzní génius Lars von Trier jej poprvé představil na festivalu v Cannes.

Karbon (2017)

Karbon (2017)

Podnikatel Antoine Roca se dostal do problémů a může přijít o rodinnou firmu. Rozhovor s účetním jej dovede až k myšlence daňového podvodu souvisejícího s evropskými uhlíkovými kvótami. Do akce se rozhodne zapojit parťáky z pokeru, bratry Erica a Simona Wizmanovy. Aby se však do riskantního plánu mohli pustit, musí zajistit potřebné financování. Volba padne na Kamela Dafriho, nechvalně známou osobnost kriminálního podsvětí. Antoinův pád do světa zločinu začíná.

V zajetí (2020)

V zajetí (2020)

Mateřské lásce se nedá uniknout. Z bezpečného přístavu lásky se ale někdy může stát smrtící hrozba, mladá dívka Chloe o tom ví své. Je na vozíku a vyrůstá o samotě v úplné izolaci jen se svou milující maminkou. Jejich vztah a život se můžou zdát zvláštní, možná až zneklidňující, nikdo ale nemůže upřít mámě nekonečnou snahu chránit svou dceru, starat se o ni do roztrhání těla a pro její vlastní dobro ji mít stále pod dohledem. Chloe má řadu zdravotních problémů, potřebuje péči a s oddanou mámou tvoří sehranou dvojici. Když se v sedmnácti chystá na vysokou, začne objevovat tajemství, která jsou …

Báchorky (2019)

Báchorky (2019)

Maďarsko roku 1945. Krátce po druhé světové válce, kdy v zemi panuje chaos a nejistota, se podvodník pokusí využít těchto nejistých časů ve svůj prospěch. Poté, co je přinucen utéct z Budapešti, mu v hlubokém lese poskytne útočiště záhadná žena se svým synem. Zatímco je uprchlík stále sužován temnými démony, zaplete se do vášnivého milostného vztahu se svou zachránkyní, jejíž muž se má každým dnem vrátit domů z fronty.

Moře stínů (2019)

Moře stínů (2019)

Nad Cortézovým mořem se rozprostřela noc. Jednadvacetiletý pilot dronů Jack Hutton na palubě hlídkovací lodi spatří skupinu pytláků, kteří právě do rybářské lodi vytahují obrovské sítě plné ryb. Když si uvědomí, že byli spatřeni, zbaví se v mžiku úlovku a ženou se ihned pryč ve strhující honičce s mexickým námořnictvem. Toto je první z mnoha napínavých střetů mezi mezinárodní zločineckou skupinou a jejich protivníky z řad ochranářů. Odvážní agenti v utajení vedení Andreou Crostou, spoluzakladatelem iniciativy Earth League International, prozkoumají nezákonný náklad, především plynové měchýře s …