„Dobré filmy jsou nám drahé, ale i ty špatné nás přijdou draho!“

Policejní akademie 4: Občanská patrola ke shlédnutí online (1987)

Policejní akademie 4: Občanská patrola (1987)

Mahoney, mohutný Hightower, střelec Tackleberry, bláznivý Zed, imitátor Jones, dračice Callahanová, nesmělá Hooksová se tentokrát musí postavit nové výzvě, před kterou je postaví jejich velitel Lassard. Tou je program Občané na hlídce. Myšlenka celé akce je prostá: jedinou cestou, jak se lze vypořádat s pouliční zločinností, je angažovat prostého občana. Lassard se tedy rozhodl přivést vybrané dobrovolníky na policejní akademii, kde by se cvičili v technikách sebeobrany a boji proti zločinu po boku uniformovaných policistů. I tentokrát má však Lassard proti sobě a své občanské "domobraně" zarputilého nepřítele poručíka Harrise s jeho nohsledem a lichometníkem Proctorem. A tak zatímco Lassard odjíždí, aby se zúčastnil výročního mezinárodního sjezdu policejních náčelníků, převezme Harris velení nad Akademií a zcela záměrně a cílevědomě začne Lassardův projekt sabotovat. Jenže v příhodné chvíli Mahoney s kolegy a jejich civilní cvičenci ukáží, co v nich je. Předvedou Harrisovi a všem, jak dokáží využít svých nově nabytých zkušeností.

Film Policejní akademie 4: Občanská patrola ke shlédnutí zdarma  Film Policejní akademie 4: Občanská patrola ke shlédnutí zdarma

Film Policejní akademie 4: Občanská patrola online ke shlédnutí zdarma

Vyhledávání

Využijte skvělé možnosti a buďte ke svým oblíbeným filmům, co možná nejblíže. Film Policejní akademie 4: Občanská patrola ke shlédnutí zdarma je vyústěním moderní doby, postačí jen několik málo kliknutí a můžete sledovat svůj oblíbený film v online podobě. Pokud hledáte nevšední zážitek na volný podvečer, tak film Policejní akademie 4: Občanská patrola online je tím pravým pro vás, ale i celou rodinu. Skvělá podívaná pro každou příležitost. Přijměte pozvání do míst, kde internet svým návštěvníkům nabízí vše zdarma a ihned k použití. Krásné ztvárnění, idylická atmosféra a kouzelný příběh. To jsou hlavní nosné pilíře senzačního filmového zážitku Policejní akademie 4: Občanská patrola. Film Policejní akademie 4: Občanská patrola ke stažení zdarma je na mnoha místech, ale jen prostřednictvím našich stránek v té největší možné kvalitě. Vydejte se společně s hlavními hrdiny na příjemnou cestu a přesvědčte se o kvalitách tohoto snímku. Filmy v online podobě jsou nejhledanější položkou vůbec. Díky dnešní době máte i vy tuto jedinečnou příležitost se setkat s vaším oblíbeným filmem kdykoliv a kdekoliv. Stačí si jen vybrat vámi požadovaný filmový snímek, kliknout na příslušnou ikonku a užít si neskonalé dobrodružství v područí vašich hrdinů. Záleží pouze na vás a vašich individuálních chutích. Přehledně rozdělená filmotéka čeká na vaše objevení. S filmy online máte záruku širokého výběru. Využijte jedinečné příležitosti skryté pod tlačítkem Policejní akademie 4: Občanská patrola download a vydejte se na cestu poznání za zajímavým příběhem. Úspěšný film čeká na vaše odhalení. Ať už se rozhodnete pro film Policejní akademie 4: Občanská patrola CZ online či Policejní akademie 4: Občanská patrola v jiném jazyce, tak vězte, že za každou volbou stojí senzační podívaná té nejlepší možné kvality zobrazení.

Policejní akademie 4: Občanská patrola ke shlédnutí zdarma

Policejní akademie 4: Občanská patrola online

Policejní akademie 4: Občanská patrola online ke shlédnutí zdarma

Policejní akademie 4: Občanská patrola online ke shlédnutí česky

Policejní akademie 4: Občanská patrola online ke shlédnutí cz

Policejní akademie 4: Občanská patrola online ke shlédnutí

Policejní akademie 4: Občanská patrola ke shlédnutí

Policejní akademie 4: Občanská patrola film

Policejní akademie 4: Občanská patrola free

Policejní akademie 4: Občanská patrola zdarma

Policejní akademie 4: Občanská patrola ke stažení zdarma

Policejní akademie 4: Občanská patrola ke stažení

Policejní akademie 4: Občanská patrola ke stažení rapidshare

Policejní akademie 4: Občanská patrola ulozto

Policejní akademie 4: Občanská patrola ke stažení hellshare

Policejní akademie 4: Občanská patrola kinotip

Policejní akademie 4: Občanská patrola avi

Policejní akademie 4: Občanská patrola cz dabing

Policejní akademie 4: Občanská patrola trailer

Policejní akademie 4: Občanská patrola 3gp

Policejní akademie 4: Občanská patrola torrent

Policejní akademie 4: Občanská patrola warez

Policejní akademie 4: Občanská patrola download

Policejní akademie 4: Občanská patrola soundtrack

Policejní akademie 4: Občanská patrola titulky

Policejní akademie 4: Občanská patrola recenze

Policejní akademie 4: Občanská patrola 3D

Policejní akademie 4: Občanská patrola dvd

Policejní akademie 4: Občanská patrola csfd

Policejní akademie 4: Občanská patrola imdb