„Dobré filmy jsou nám drahé, ale i ty špatné nás přijdou draho!“

Dům z písku a mlhy ke shlédnutí online (2003)

Dům z písku a mlhy online

Kathy Nicol (Jennifer Connelly) je mladá žena, která se zoufale pokouší nalézt nový smysl života poté, co se vymanila ze závislosti na alkoholu. Vinou úředního omylu a lhostejnosti je vystěhována z malého bungalovu v Severní Kalifornii, který pro ni představoval poslední životní jistotu - bezpečný domov. Kathy se ocitá bez střechy nad hlavou a bez pomoci: dům má být hluboko pod cenou prodán v aukci. Mladá žena hledá způsoby, jak tomu zabránit. Jejím protivníkem se stává muž, který má stejně jako ona silné důvody pro to, aby dům získal: íránský imigrant Behrani (Ben Kingsley), bývalý plukovník íránského letectva, který po útěku z vlasti marní své schopnosti ponižující prací, aby manželce Nadi (Shohreh Aghdashloo) a synkovi Esmailovi (Jonathan Ahdout) zajistil alespoň odlesk dávné prosperity. Dům je pro Behraniho zhmotněním amerického snu, o jehož naplnění nepřestával snít. Kathy se však odmítá vzdát bez boje...
Podle románového bestselleru Andre Dubuse III "House of Sand and Fog", který se dostal mezi finalisty prestižní National Book Award, natočil debutující režisér Vadim Perelman strhující psychologické drama. Jeho námětem je soupeření dvou zcela rozdílných lidí, které rozděluje rasa, pohlaví, názory i kultura, v níž byli vychováni. Kathy a Behraniho (v podání oscarových laureátů Bena Kingsleyho a Jennifer Connelly) však spojuje pocit, že jsou vyděděnci a touha svou zoufalou situaci změnit. Soupeření o dům se rychle mění v otevřenou válku plnou dramatických zvratů, ve které nikdo nemůže tak docela zvítězit.
Dům z písku a mlhy je nominován na Oscara ve třech kategoriích: Nejlepší herec v hlavní roli (Ben Kingsley), Nejlepší herečka ve vedlejší roli (Shohreh Aghdashloo) a Nejlepší hudba (James Horner).

Film Dům z písku a mlhy ke shlédnutí zdarma  Film Dům z písku a mlhy ke shlédnutí zdarma

Film Dům z písku a mlhy online ke shlédnutí zdarma

Vyhledávání

Využijte skvělé možnosti a buďte ke svým oblíbeným filmům, co možná nejblíže. Film Dům z písku a mlhy ke shlédnutí zdarma je vyústěním moderní doby, postačí jen několik málo kliknutí a můžete sledovat svůj oblíbený film v online podobě. Pokud hledáte nevšední zážitek na volný podvečer, tak film Dům z písku a mlhy online je tím pravým pro vás, ale i celou rodinu. Skvělá podívaná pro každou příležitost. Přijměte pozvání do míst, kde internet svým návštěvníkům nabízí vše zdarma a ihned k použití. Krásné ztvárnění, idylická atmosféra a kouzelný příběh. To jsou hlavní nosné pilíře senzačního filmového zážitku Dům z písku a mlhy. Film Dům z písku a mlhy ke stažení zdarma je na mnoha místech, ale jen prostřednictvím našich stránek v té největší možné kvalitě. Vydejte se společně s hlavními hrdiny na příjemnou cestu a přesvědčte se o kvalitách tohoto snímku. Filmy v online podobě jsou nejhledanější položkou vůbec. Díky dnešní době máte i vy tuto jedinečnou příležitost se setkat s vaším oblíbeným filmem kdykoliv a kdekoliv. Stačí si jen vybrat vámi požadovaný filmový snímek, kliknout na příslušnou ikonku a užít si neskonalé dobrodružství v područí vašich hrdinů. Záleží pouze na vás a vašich individuálních chutích. Přehledně rozdělená filmotéka čeká na vaše objevení. S filmy online máte záruku širokého výběru. Využijte jedinečné příležitosti skryté pod tlačítkem Dům z písku a mlhy download a vydejte se na cestu poznání za zajímavým příběhem. Úspěšný film čeká na vaše odhalení. Ať už se rozhodnete pro film Dům z písku a mlhy CZ online či Dům z písku a mlhy v jiném jazyce, tak vězte, že za každou volbou stojí senzační podívaná té nejlepší možné kvality zobrazení.

Dům z písku a mlhy ke shlédnutí zdarma

Dům z písku a mlhy online

Dům z písku a mlhy online ke shlédnutí zdarma

Dům z písku a mlhy online ke shlédnutí česky

Dům z písku a mlhy online ke shlédnutí cz

Dům z písku a mlhy online ke shlédnutí

Dům z písku a mlhy ke shlédnutí

Dům z písku a mlhy film

Dům z písku a mlhy free

Dům z písku a mlhy zdarma

Dům z písku a mlhy ke stažení zdarma

Dům z písku a mlhy ke stažení

Dům z písku a mlhy ke stažení rapidshare

Dům z písku a mlhy ulozto

Dům z písku a mlhy ke stažení hellshare

Dům z písku a mlhy kinotip

Dům z písku a mlhy avi

Dům z písku a mlhy cz dabing

Dům z písku a mlhy trailer

Dům z písku a mlhy 3gp

Dům z písku a mlhy torrent

Dům z písku a mlhy warez

Dům z písku a mlhy download

Dům z písku a mlhy soundtrack

Dům z písku a mlhy titulky

Dům z písku a mlhy recenze

Dům z písku a mlhy 3D

Dům z písku a mlhy dvd

Dům z písku a mlhy csfd

Dům z písku a mlhy imdb