„Dobré filmy jsou nám drahé, ale i ty špatné nás přijdou draho!“

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl ke shlédnutí online (2011)

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl online

Jaká je cena za svobodu a důstojnost? Demonstrace proti komunistické zvůli a jejich krvavé potlačení v prosinci 1970 v Gdyni... Na film o událostech prosince roku 1970 v Trojměstí se čekalo v Polsku celých čtyřicet let. Vlna demonstrací a stávek se přelila nejen tzv. Trojměstím, které tvoří města Gdyně, Gdaňsk a Sopoty, ale i v přilehlých městech jako Elbląg a Štětín. Tehdy 12. prosince 1970 vláda rozhodla o skokovém zvýšení cen potravin a dalšího spotřebního zboží. Vzhledem k nepokojům, zhoršující se společenské náladě se vláda „připravila“ na odezvu dělníků na zajištění veřejného pořádku a bezpečnosti. Vždyť jen v komplexu Gdaňských loděnic bylo zaměstnáno téměř 18 000 lidí. Následné nepokoje, demonstrace a stávky byly krvavě potlačeny polskou armádou, jednotkami ZOMO (Motorizované zálohy Ministerstva obrany) policií a složkami tajné policie. Tzv. Gdaňský prosinec 1970 začal 14. prosince, kdy dělníci Gdaňských loděnic nenastoupili do práce. K nim se postupně přidávali další závody a podniky. Tato vlna odporu byla krvavě potlačena střelbou do lidí, mlácením, mučením a samozřejmě zatýkáním mnoha stovek lidí. Příběh sledujeme očima zaměstnance loděnice Bruna Drywa a jeho rodiny... Film Antoni Krauze je emotivním dramatickým svědectvím o u nás všeobecně málo známých událostech, které předcházely založení polského odborového hnutí Solidarita v čele s jejím předákem Lechem Wałęsou. Díky tomuto filmu máme možnost objevit či připomenout tyto krvavé události, neboť odpor proti komunismu a jeho oběti jsou i naší historií.

Film Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl ke shlédnutí zdarma  Film Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl ke shlédnutí zdarma

Film Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl online ke shlédnutí zdarma

Vyhledávání

Využijte skvělé možnosti a buďte ke svým oblíbeným filmům, co možná nejblíže. Film Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl ke shlédnutí zdarma je vyústěním moderní doby, postačí jen několik málo kliknutí a můžete sledovat svůj oblíbený film v online podobě. Pokud hledáte nevšední zážitek na volný podvečer, tak film Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl online je tím pravým pro vás, ale i celou rodinu. Skvělá podívaná pro každou příležitost. Přijměte pozvání do míst, kde internet svým návštěvníkům nabízí vše zdarma a ihned k použití. Krásné ztvárnění, idylická atmosféra a kouzelný příběh. To jsou hlavní nosné pilíře senzačního filmového zážitku Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl. Film Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl ke stažení zdarma je na mnoha místech, ale jen prostřednictvím našich stránek v té největší možné kvalitě. Vydejte se společně s hlavními hrdiny na příjemnou cestu a přesvědčte se o kvalitách tohoto snímku. Filmy v online podobě jsou nejhledanější položkou vůbec. Díky dnešní době máte i vy tuto jedinečnou příležitost se setkat s vaším oblíbeným filmem kdykoliv a kdekoliv. Stačí si jen vybrat vámi požadovaný filmový snímek, kliknout na příslušnou ikonku a užít si neskonalé dobrodružství v područí vašich hrdinů. Záleží pouze na vás a vašich individuálních chutích. Přehledně rozdělená filmotéka čeká na vaše objevení. S filmy online máte záruku širokého výběru. Využijte jedinečné příležitosti skryté pod tlačítkem Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl download a vydejte se na cestu poznání za zajímavým příběhem. Úspěšný film čeká na vaše odhalení. Ať už se rozhodnete pro film Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl CZ online či Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl v jiném jazyce, tak vězte, že za každou volbou stojí senzační podívaná té nejlepší možné kvality zobrazení.

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl ke shlédnutí zdarma

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl online

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl online ke shlédnutí zdarma

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl online ke shlédnutí česky

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl online ke shlédnutí cz

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl online ke shlédnutí

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl ke shlédnutí

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl film

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl free

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl zdarma

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl ke stažení zdarma

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl ke stažení

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl ke stažení rapidshare

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl ulozto

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl ke stažení hellshare

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl kinotip

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl avi

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl cz dabing

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl trailer

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl 3gp

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl torrent

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl warez

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl download

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl soundtrack

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl titulky

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl recenze

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl 3D

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl dvd

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl csfd

Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl imdb